filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Amerykańskie Stowarzyszenie Montażystów
1999
https://americancinemaeditors.org/
Amerykańskie Stowarzyszenie Montażystów (ACE)
Eddie
Najlepszy montaż filmu fabularnego
wygrane
Szeregowiec Ryan
(1998)
Michael Kahn
W poszukiwaniu zaginionego szeregowca wysłany zostaje doborowy oddział żołnierzy.
nominacje
Cienka czerwona linia
(1998)
Leslie Jones
,
Saar Klein
,
Billy Weber
Co z oczu, to z serca
(1998)
Anne V. Coates
Zaklinacz koni
(1998)
Freeman A. Davies
,
Hank Corwin
,
Tom Rolf
Zakochany Szekspir
(1998)
David Gamble
Najlepszy montaż dokumentu
wygrane
Dancemaker
(1998)
Pam Wise
nominacje
Ostatnie dni
(1998)
James Moll
The Cruise
(1998)
Michael Levine
Najlepszy montaż dwugodzinnego filmu dla telewizji komercyjnej
wygrane
Życie Sary
(1998)
Henk Van Eeghen
nominacje
Burza
(1998)
Stephen Lovejoy
Ruby Bridges
(1998)
Paul LaMastra
Zdarzyło się na Long Island
(1998)
Michael Brown
Najlepszy montaż dwugodzinnego filmu dla telewizji niekomercyjnej
wygrane
Gia
(1998)
Eric A. Sears
Burzliwe życie oraz kariera Gii Carangi, niezależnej i pięknej kobiety, która stała się jedną z legend świata mody.
nominacje
Ludzie rozrywki
(1998)
Eric A. Sears
Ślepa wiara
(1998)
Stephen Lovejoy
Najlepszy montaż godzinnego serialu telewizyjnego
wygrane
Nowojorscy gliniarze
(1993)
Jane Kass
za odcinek "Hearts and Souls"
nominacje
Felicity
(1998)
Stan Salfas
,
Warren Bowman
za odcinek pilotażowy
Szpital Dobrej Nadziei
(1994)
Alec Smight
za odcinek "Gun With The Wind"
Najlepszy montaż odcinka mini-serialu
wygrane
Rodzina Flory
(1998)
Tod Feuerman
za część pierwszą
nominacje
The Temptations
(1998)
John Duffy
,
Neil Mandelberg
za część I
Z Ziemi na Księżyc
(1998)
Richard Pearson
za odcinek "1968"
Najlepszy montaż półgodzinnego serialu telewizyjnego
wygrane
Frasier
(1993)
Ron Volk
za odcinek "Room Service"
Rozwiedziony psychiatra radiowy Frasier Crane powraca do swojego rodzinnego miasta - Seattle, gdzie zamieszkuje w apartamentowcu wraz z ojcem Martinem i jego opiekunką Daphne.
nominacje
The Larry Sanders Show
(1992)
Sean K. Lambert
,
Paul Anderson
,
Leslie Tolan
za odcinek "Flip"
Trzecia planeta od Słońca
(1996)
Vince Humphrey
za odcinek "Indecent Dick"
Wyróżnieni w roku 1999
Szeregowiec Ryan
(
1/1
)
Gia
(
1/1
)
Nowojorscy gliniarze
(
1/1
)
Frasier
(
1/1
)
Życie Sary
(
1/1
)
Rodzina Flory
(
1/1
)
Dancemaker
(
1/1
)
Cienka czerwona linia
(
0/1
)
Co z oczu, to z serca
(
0/1
)
Zaklinacz koni
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.